Ubytování v soukromí v Krkonoších. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Krkonoších. Dovolená Krkonoše pro rodiny s dětmi levně.

Krkonoše    >    

Ubytování v soukromí Krkonoše

Ubytování v soukromí Krkonoše podle termínu

Pension Familia - Ubytování v soukromí Krkonoše
Pension Familia
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Harrachov, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Familia, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. únor až neděle 7. únor, s vlastní dopravou, za 17 dní v ceně 2000,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: v soukromí, zimní Last Minute, pobytové levně.
 
Penzion Vápenka - Ubytování v soukromí Krkonoše
Penzion Vápenka
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Horní Maršov, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vápenka, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. únor až středa 10. únor, s vlastní dopravou, za 17 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: Ubytování v soukromí Krkonoše, zimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 5565,- Kč.
 
Penzion Vápenka - Ubytování v soukromí Krkonoše
Penzion Vápenka
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Horní Maršov, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vápenka, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. únor až středa 10. únor, s vlastní dopravou, za 19 dní v ceně 2975,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: v soukromí, zimní Last Minute, pobytové levně.
 
Pension Familia - Ubytování v soukromí Krkonoše
Pension Familia
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Harrachov, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Familia, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až úterý 9. únor, s vlastní dopravou, za 20 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Ubytování v soukromí Krkonoše, zimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1500,- Kč.
 
Penzion Vápenka - Ubytování v soukromí Krkonoše
Penzion Vápenka
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Horní Maršov, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vápenka, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. únor až sobota 13. únor, s vlastní dopravou, za 24 dní v ceně 1785,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: v soukromí, zimní Last Minute, pobytové levně.
 
Penzion Vápenka - Ubytování v soukromí Krkonoše
Penzion Vápenka
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Horní Maršov, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vápenka, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. únor až středa 17. únor, s vlastní dopravou, za 25 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: Ubytování v soukromí Krkonoše, zimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 4770,- Kč.
 
Penzion Bobeš - Ubytování v soukromí Krkonoše
Penzion Bobeš
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Bobeš, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 12. únor až čtvrtek 18. únor, s vlastní dopravou, za 26 dní v ceně 3960,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: v soukromí, zimní Last Minute, pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně.
 
Penzion Vápenka - Ubytování v soukromí Krkonoše
Penzion Vápenka
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Horní Maršov, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vápenka, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 12. únor až pondělí 15. únor, s vlastní dopravou, za 26 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: Ubytování v soukromí Krkonoše, zimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2385,- Kč.
 
Penzion Lovochemie - Ubytování v soukromí Krkonoše
Penzion Lovochemie
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Špindlerův Mlýn, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Lovochemie, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. únor až sobota 20. únor, s vlastní dopravou, za 27 dní v ceně 4320,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: v soukromí, zimní Last Minute, pobytové levně.
  • Klidná lokalita
  • Bar
 
Penzion Bobeš - Ubytování v soukromí Krkonoše
Penzion Bobeš
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Bobeš, v délce 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 14. únor až úterý 23. únor, s vlastní dopravou, za 28 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování v soukromí Krkonoše, zimní Last Minute, pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 5940,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 129 nalezených

Krkonoše podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata