Krkonoše s polopenzí. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí s polopenzí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Krkonoších. Dovolená Krkonoše pro rodiny s dětmi levně.

Krkonoše    >    

Krkonoše s polopenzí

Krkonoše s polopenzí podle odjezdu

Wellness Hotel Windsor**** - Zima 2020/21 - Krkonoše s polopenzí
Wellness Hotel Windsor**** - Zima 2020/21
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Windsor**** - Zima 2020/21, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až pondělí 25. leden, s vlastní dopravou, zítra v ceně 14525,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, zimní Super Last Minute, sportovní, lyžařské levně se slevou 8 %.
 
Aqua Park Špindl: Rekreační Pobyt S Polopenzí 7 No - Krkonoše s polopenzí
Aqua Park Špindl: Rekreační Pobyt S Polopenzí 7 No
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aqua Park Špindl: Rekreační Pobyt S Polopenzí 7 No, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až pondělí 25. leden, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Krkonoše s polopenzí, zimní Super Last Minute, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 13110,- Kč.
 
Hotel Horizont - Krkonoše s polopenzí
Hotel Horizont
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Horizont, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až pondělí 25. leden, s vlastní dopravou, zítra v ceně 14420,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 
Hotel Olympie - Krkonoše s polopenzí
Hotel Olympie
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Olympie, v délce 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až čtvrtek 28. leden, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Krkonoše s polopenzí, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 13300,- Kč.
 
Hotel Olympie - Krkonoše s polopenzí
Hotel Olympie
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Olympie, v délce 10 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až středa 27. leden, s vlastní dopravou, zítra v ceně 11970,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Stoh - Krkonoše s polopenzí
Hotel Stoh
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Špindlerův Mlýn, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Stoh, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až neděle 24. leden, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Krkonoše s polopenzí, zimní Super Last Minute, pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8880,- Kč.
 
Hotel Stoh - Krkonoše s polopenzí
Hotel Stoh
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Stoh, v délce 10 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až středa 27. leden, s vlastní dopravou, zítra v ceně 13320,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, zimní Super Last Minute, pobytové, vhodné pro seniory levně.
 
Orea Resort Sklář - Krkonoše s polopenzí
Orea Resort Sklář
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orea Resort Sklář, v délce 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až pátek 29. leden, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Krkonoše s polopenzí, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 24090,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Tenis
 • Golf
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 
Pytloun Wellness Hotel Harrachov - Krkonoše s polopenzí
Pytloun Wellness Hotel Harrachov
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pytloun Wellness Hotel Harrachov, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až pondělí 25. leden, s vlastní dopravou, zítra v ceně 20265,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, zimní Super Last Minute, pobytové levně.
 
Pytloun Wellness Hotel Harrachov - Krkonoše s polopenzí
Pytloun Wellness Hotel Harrachov
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pytloun Wellness Hotel Harrachov, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až úterý 26. leden, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Krkonoše s polopenzí, zimní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 23160,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1488 nalezených

Krkonoše podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata