Krkonoše s plnou penzí. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí s plnou penzí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Krkonoších. Dovolená Krkonoše pro rodiny s dětmi levně.

Krkonoše    >    

Krkonoše s plnou penzí

Krkonoše s plnou penzí podle termínu

Penzion Vápenka - Krkonoše s plnou penzí
Penzion Vápenka
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Horní Maršov, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vápenka, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. únor až středa 10. únor, s vlastní dopravou, za 17 dní v ceně 5565,- Kč. Ubytování od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: plná penze, zimní Last Minute, pobytové levně.
 
Dvorská Bouda - Krkonoše s plnou penzí
Dvorská Bouda
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dvorská Bouda, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. únor až neděle 7. únor, s vlastní dopravou, za 18 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: Krkonoše s plnou penzí, zimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2385,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Terra - Krkonoše s plnou penzí
Lázeňský Hotel Terra
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Hotel Terra, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. únor až neděle 14. únor, s vlastní dopravou, za 21 dní v ceně 14070,- Kč. Ubytování od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: plná penze, zimní Last Minute, pobytové, lázeňské levně.
 
Penzion Vápenka - Krkonoše s plnou penzí
Penzion Vápenka
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Horní Maršov, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vápenka, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. únor až středa 17. únor, s vlastní dopravou, za 25 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: Krkonoše s plnou penzí, zimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 4770,- Kč.
 
Penzion Vápenka - Krkonoše s plnou penzí
Penzion Vápenka
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Horní Maršov, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vápenka, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 12. únor až pondělí 15. únor, s vlastní dopravou, za 26 dní v ceně 2385,- Kč. Ubytování od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: plná penze, zimní Last Minute, pobytové levně.
 
Dvorská Bouda - Krkonoše s plnou penzí
Dvorská Bouda
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dvorská Bouda, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 14. únor až pátek 19. únor, s vlastní dopravou, za 28 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: Krkonoše s plnou penzí, zimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 3975,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Terra - Krkonoše s plnou penzí
Lázeňský Hotel Terra
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Hotel Terra, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 14. únor až neděle 21. únor, s vlastní dopravou, za 28 dní v ceně 14070,- Kč. Ubytování od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: plná penze, zimní Last Minute, pobytové, lázeňské levně.
 
Lázeňský Hotel Terra - Krkonoše s plnou penzí
Lázeňský Hotel Terra
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Hotel Terra, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 21. únor až neděle 28. únor, s vlastní dopravou, za 35 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: Krkonoše s plnou penzí, zimní , pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 14070,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Terra - Krkonoše s plnou penzí
Lázeňský Hotel Terra
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Hotel Terra, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 28. únor až neděle 7. březen, s vlastní dopravou, za 42 dní v ceně 14070,- Kč. Ubytování od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: plná penze, zimní , pobytové, lázeňské levně.
 
Dvorská Bouda - Krkonoše s plnou penzí
Dvorská Bouda
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dvorská Bouda, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až pondělí 8. březen, s vlastní dopravou, za 47 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: Krkonoše s plnou penzí, jarní , pobytové levně, v aktuální ceně 2385,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 27 nalezených

Krkonoše podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata