Ubytování v Krkonoších v květnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Krkonoších v květnu 2021. Luxusní ubytování Krkonoše. Dovolená květen 2021 v Krkonoších pro rodiny s dětmi levně.

Krkonoše    >    

Krkonoše v květnu

Ubytování v Krkonoších v květnu 2021

Orea Resort Sklář - Krkonoše v květnu
Orea Resort Sklář
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Harrachov, Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orea Resort Sklář, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až středa 5. květen, s vlastní dopravou, za 104 dní v ceně 4048,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: květen, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 8 %.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Tenis
 • Golf
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 
Pytloun Wellness Hotel Harrachov - Krkonoše v květnu
Pytloun Wellness Hotel Harrachov
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pytloun Wellness Hotel Harrachov, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 104 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Krkonoše v květnu, jarní First Minute, pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 8845,- Kč.
 
Hotel Start - Krkonoše v květnu
Hotel Start
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Špindlerův Mlýn, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Start, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pondělí 3. květen, s vlastní dopravou, za 104 dní v ceně 1880,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: květen, jarní First Minute, pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně.
 
Hotel Start - Krkonoše v květnu
Hotel Start
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Špindlerův Mlýn, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Start, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až neděle 9. květen, s vlastní dopravou, za 104 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Krkonoše v květnu, jarní First Minute, pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 7520,- Kč.
 
Hotel Stoh - Krkonoše v květnu
Hotel Stoh
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Špindlerův Mlýn, Krkonoše v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Stoh, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 104 dní v ceně 5250,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: květen, jarní First Minute, pobytové levně.
 
Hvězda - Pec Pod Sněžkou - Krkonoše v květnu
Hvězda - Pec Pod Sněžkou
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hvězda - Pec Pod Sněžkou, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až čtvrtek 6. květen, s vlastní dopravou, za 104 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Krkonoše v květnu, jarní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 4610,- Kč.
 
Parkhotel Harrachov - Krkonoše v květnu
Parkhotel Harrachov
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Harrachov, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkhotel Harrachov, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 104 dní v ceně 7050,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: květen, jarní First Minute, pobytové levně.
 
Stoh - Špindlerův Mlýn - Krkonoše v květnu
Stoh - Špindlerův Mlýn
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Špindlerův Mlýn, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Stoh - Špindlerův Mlýn, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pátek 7. květen, s vlastní dopravou, za 104 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Krkonoše v květnu, jarní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 4360,- Kč.
 
Windsor - Špindlerův Mlýn - Krkonoše v květnu
Windsor - Špindlerův Mlýn
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Windsor - Špindlerův Mlýn, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 104 dní v ceně 9170,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: květen, jarní First Minute, pobytové levně.
 
Clarion Hotel Špindlerův Mlýn - Krkonoše v květnu
Clarion Hotel Špindlerův Mlýn
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Špindlerův Mlýn, Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clarion Hotel Špindlerův Mlýn, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. květen až pátek 7. květen, s vlastní dopravou, za 105 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Krkonoše v květnu, jarní First Minute, pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 6302,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Volejbal
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 

Zobrazeno 1-10 z 159 nalezených

Krkonoše podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata