First Minute Krkonoše. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování v Krkonoších First Minute. Dovolená Krkonoše pro rodiny s dětmi levně.

Krkonoše    >    

First Minute Krkonoše

Pobyty podle termĂ­nu

Wellness Hotel Windsor**** - Zima 2020/21 - First Minute Krkonoše
Wellness Hotel Windsor**** - Zima 2020/21
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Špindlerův Mlýn, Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Windsor**** - Zima 2020/21, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. duben až pátek 30. duben, s vlastní dopravou, za 102 dní v ceně 1090,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, jarní First Minute, sportovní, lyžařské levně se slevou 10 %.
 
Alpský Hotel - Špindlerův Mlýn - First Minute Krkonoše
Alpský Hotel - Špindlerův Mlýn
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Špindlerův Mlýn, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpský Hotel - Špindlerův Mlýn, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. duben až čtvrtek 6. květen, s vlastní dopravou, za 102 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute Krkonoše, jarní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 6090,- Kč.
 
Parkhotel - First Minute Krkonoše
Parkhotel
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Harrachov, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkhotel, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. duben až pátek 30. duben, s vlastní dopravou, za 102 dní v ceně 510,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, jarní First Minute, pobytové, s výlety levně.
 
Penzion Dana - First Minute Krkonoše
Penzion Dana
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Benecko, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Dana, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. duben až středa 5. květen, s vlastní dopravou, za 102 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute Krkonoše, jarní First Minute, pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 6060,- Kč.
 
Hotel Olympie - First Minute Krkonoše
Hotel Olympie
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Olympie, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. duben až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 103 dní v ceně 10746,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute, jarní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 8 %.
 
Orea Resort Sklář - First Minute Krkonoše
Orea Resort Sklář
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orea Resort Sklář, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. duben až pátek 7. květen, s vlastní dopravou, za 103 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute Krkonoše, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 9348,- Kč.
 • VnitĹ™nĂ­ bazĂ©n
 • DÄ›tskĂ˝ koutek
 • Tenis
 • Golf
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • BezbariĂ©rovĂ˝ přístup
 • PĹŻjÄŤovna kol
 • PĹŻjÄŤovna lyží
 
Aqua Park Špindl: Rekreační Pobyt S Polopenzí 7 No - First Minute Krkonoše
Aqua Park Ĺ pindl: RekreaÄŤnĂ­ Pobyt S PolopenzĂ­ 7 No
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Špindlerův Mlýn, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aqua Park Špindl: Rekreační Pobyt S Polopenzí 7 No, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. duben až čtvrtek 6. květen, s vlastní dopravou, za 103 dní v ceně 7440,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute, jarní First Minute, sportovní levně.
 
Hotel Luční Dům - First Minute Krkonoše
Hotel LuÄŤnĂ­ DĹŻm
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Janské Lázně, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Luční Dům, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. duben až pátek 7. květen, s vlastní dopravou, za 103 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute Krkonoše, jarní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 5250,- Kč.
 • Bar
 • DomácĂ­ zvĂ­Ĺ™ata povolena
 
Hotel Stoh - First Minute Krkonoše
Hotel Stoh
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Špindlerův Mlýn, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Stoh, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. duben až neděle 2. květen, s vlastní dopravou, za 103 dní v ceně 1300,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute, jarní First Minute, pobytové, vhodné pro seniory levně.
 
Pytloun Wellness Hotel Harrachov - Harrachov - First Minute Krkonoše
Pytloun Wellness Hotel Harrachov - Harrachov
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pytloun Wellness Hotel Harrachov - Harrachov, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. duben až pátek 7. květen, s vlastní dopravou, za 103 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute Krkonoše, jarní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 5985,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1245 nalezených

Krkonoše podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata