Široká nabídka ubytování v Krkonoších. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování v Krkonoších. Dovolená Krkonoše pro rodiny s dětmi levně.

Krkonoše    >    

Ubytování Krkonoše

Ubytování v Krkonoších podle termínu

Pytloun Wellness Hotel Harrachov - Ubytování Krkonoše
Pytloun Wellness Hotel Harrachov
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pytloun Wellness Hotel Harrachov, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až sobota 23. leden, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 11580,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute, pobytové levně.
 
Pytloun Wellness Hotel Harrachov - Ubytování Krkonoše
Pytloun Wellness Hotel Harrachov
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pytloun Wellness Hotel Harrachov, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až neděle 24. leden, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Ubytování Krkonoše, zimní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 14475,- Kč.
 
Hotel Zátiší*** - Zima 2020/21 - Ubytování Krkonoše
Hotel Zátiší*** - Zima 2020/21
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Špindlerův Mlýn, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Zátiší*** - Zima 2020/21, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až pátek 22. leden, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 3510,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute, sportovní, lyžařské levně.
 
Hotel Olympie - Ubytování Krkonoše
Hotel Olympie
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Špindlerův Mlýn, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Olympie, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až středa 27. leden, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování Krkonoše, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 7680,- Kč.
 
Hotel Horizont - Ubytování Krkonoše
Hotel Horizont
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Horizont, v délce 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až sobota 30. leden, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 22660,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 
Hotel Esprit - Ubytování Krkonoše
Hotel Esprit
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Špindlerův Mlýn, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Esprit, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až čtvrtek 21. leden, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování Krkonoše, zimní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 910,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Volejbal
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Aquapark*** - Zima 2020/21 - Ubytování Krkonoše
Hotel Aquapark*** - Zima 2020/21
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Špindlerův Mlýn, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aquapark*** - Zima 2020/21, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až neděle 24. leden, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 7575,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute, sportovní, lyžařské levně.
 
Harrachov - Parkhotel Harrachov - Ubytování Krkonoše
Harrachov - Parkhotel Harrachov
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Harrachov, Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Harrachov - Parkhotel Harrachov, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až úterý 26. leden, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Ubytování Krkonoše, zimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8690,- Kč.
 
Aqua Park Špindl: Rekreační Pobyt S Polopenzí 7 No - Ubytování Krkonoše
Aqua Park Špindl: Rekreační Pobyt S Polopenzí 7 No
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aqua Park Špindl: Rekreační Pobyt S Polopenzí 7 No, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až úterý 26. leden, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 13110,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute, sportovní, lyžařské levně.
 
Wellness Hotel Windsor**** - Zima 2020/21 - Ubytování Krkonoše
Wellness Hotel Windsor**** - Zima 2020/21
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Windsor**** - Zima 2020/21, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až pondělí 25. leden, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Ubytování Krkonoše, zimní Super Last Minute, sportovní, lyžařské levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 10375,- Kč.
 

Zobrazeno 21-30 z 2519 nalezených

Krkonoše podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata